Irga Irga

Serwis internetowy który wykonaliśmy dla producenta klawiatur przemysłowych firmy Irga, jest połączeniem przemyślanej struktury nawigacji oraz bardzo delikatnej i miłej dla oka oprawy graficznej.

Irga jest firmą o wieloletniej tradycji w produkcji klawiatur. Zwróciliśmy uwagę na ten fakt projektując witrynę. Staraliśmy się aby oprawa wizualna stron kojarzyła się z firmą stabilną o dużym doświadczeniu.

Nowy serwis internetowy zawiera delikatne ale zarazem efektowne animacje flash, które nadają całości dynamiki i "smaku".

Projekt dla firmy Irga wykonaliśmy w ramach grupy Interaktywne.pl, której jesteśmy członkiem.

 

Online: http://www.irga.com.pl

Irga 
Serwis internetowy który wykonaliśmy dla producenta klawiatur przemysłowych firmy Irga, jest połączeniem przemyślanej struktury nawigacji oraz bardzo delikatnej i miłej dla oka oprawy graficznej. Irga jest firmą o wieloletniej tradycji w produkcji klawiatur. Zwróciliśmy uwagę na ten fakt projektując witrynę. Staraliśmy się aby oprawa wizualna stron kojarzyła się z firmą stabilną o dużym doświadczeniu. Nowy serwis internetowy zawiera delikatne ale zarazem efektowne animacje flash, które nadają całości dynamiki i

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2021

abacus.pl