Juvena - Salon Mody Juvena / Nova

Sklep odzieżowy JUVENA, to salon mody damskiej z ponad 30 letnią tradycją. Jako jeden z pierwszych w Polsce postanowił wykorzystać internet nie tylko do pozyskania klientów, zwiększenia rozpoznawalności marki, ale co najważniejsze poprzez stronę www sklep próbuje nawiązać nowe kontakty handlowe.

Serwis internetowy wykonany przez naszą firmę, nie jest katalogiem internetowym prezentującym odzież oferowaną w sklepie. Specjaliści z naszej firmy uznali, że strona internetowa tradycyjnego sklepu z odzieżą powinna być jedynie wabikiem, punktem wzbudzającym ciekawość i chęć przybycia do punktu handlowego i osobistego poznania kolekcji. Salon mody Juvena oferuje kolekcje odzieży wielu firm, stworzenie pełnego katalogu internetowego odzieży było by bardzo czasochłonne i kosztowne.

Strony sklepu odzieżowego Juvena, wskazują aktualne trendy w modzie damskiej. Nie tylko klientkom sklepu pozwala to zorientować się w tym co modne, ale także producenci konfekcji damskiej poznają jakiego rodzaju odzież sprzedaje sklep.

Salon mody pomimo długiej tradycji, zamierza kreować wizerunek sklepu nowoczesnego, nadążającego za trendami. Dlatego projekt graficzny stron www pomimo tego że jest prosty i intuicyjny wydaje się być nowoczesny i dynamiczny. Efekt ten udało się uzyskać między innymi dzięki animacjom flash.

Online: http://www.juvena.gda.pl/

Juvena / Nova 
Sklep odzieżowy JUVENA, to salon mody damskiej z ponad 30 letnią tradycją. Jako jeden z pierwszych w Polsce postanowił wykorzystać internet nie tylko do pozyskania klientów, zwiększenia rozpoznawalności marki, ale co najważniejsze poprzez stronę www sklep próbuje nawiązać nowe kontakty handlowe.Serwis internetowy wykonany przez naszą firmę, nie jest katalogiem internetowym prezentującym odzież oferowaną w sklepie. Specjaliści z naszej firmy uznali, że strona internetowa tradycyjnego sklepu z odzieżą powinna być jedynie wabikiem, punktem wzbudzającym ciekawość i chęć przybycia do punktu handlowego i osobistego poznania kolekcji. Salon mody Juvena oferuje kolekcje odzieży wielu firm, stworzenie pełnego katalogu internetowego odzieży było by bardzo czasochłonne i kosztowne.Strony sklepu odzieżowego Juvena, wskazują aktualne trendy w modzie damskiej. Nie tylko klientkom sklepu pozwala to zorientować się w tym co modne, ale także producenci konfekcji damskiej poznają jakiego rodzaju odzież sprzedaje sklep.Salon mody pomimo długiej tradycji, zamierza kreować wizerunek sklepu nowoczesnego, nadążającego za trendami. Dlatego projekt graficzny stron www pomimo tego że jest prosty i intuicyjny wydaje się być nowoczesny i dynamiczny. Efekt ten udało się uzyskać między innymi dzięki animacjom flash.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2021

abacus.pl