Strona główna abacus.pl Mapa witryny Kontakt Extranet

Realizacje | prawo i finanse

SKOK-I STEFCZYKA

 

SKOK im. F.Stefczyka 
Dla największych w Polsce Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych im. F.Stefczyka, wykonaliśmy prezentację multimedialną. Polskie SKOK-i skupiającą wokół siebie ponad 1800 oddziałów i ponad milion członków. W prezentacji staraliśmy się nawiązać do wieloletniej tradycji tego typu organizacji w Polsce i na świecie. Za podstawowy cel postawiono zaprezentowanie firmy i przedstawienie znacznej ilości informacji w możliwie krótkim czasie. Z tego powodu prezentacja ma charakter informacyjny i zawiera stosunkowo mało animacji. Informacje prezentowane przy zastosowaniu tekstów są czytane przez lektora a dopełnienie stanowi stonowany podkład muzyczny. Prezentacja dystrybuowana jest w specjalnie zaprojektowanych kartonowych etui mieszczących, oprócz płyty CD, wizytówkę firmową. Limitowana seria płyt CD posiada etui ze skóry naturalnej w kolorze czarnym z wytłoczonym logotympem. Opakowania skórzane dodatkowo mieszczą kartkę z tekstem reklamowym i podobnie jak kartonowe wizytówkę firmową. Prezentacja wykonana została w technologii MM Flash i zapisana na płycie CD w formacie wizytówkowym. Na tej samej płycie dostępna jest również wersja angielska przeznaczona dla kontrahentów zagranicznych.

 

projekt: Prezentacja multimedialna
klient: SKOK im. F.Stefczyka
zakres prac: projekt graficzny, oprogramowanie, animacje


Dla największych w Polsce Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych im. F.Stefczyka, wykonaliśmy prezentację multimedialną. Polskie SKOK-i skupiającą wokół siebie ponad 1800 oddziałów i ponad milion członków.

W prezentacji staraliśmy się nawiązać do wieloletniej tradycji tego typu organizacji w Polsce i na świecie. Za podstawowy cel postawiono zaprezentowanie firmy i przedstawienie znacznej ilości informacji w możliwie krótkim czasie. Z tego powodu prezentacja ma charakter informacyjny i zawiera stosunkowo mało animacji. Informacje prezentowane przy zastosowaniu tekstów są czytane przez lektora a dopełnienie stanowi stonowany podkład muzyczny.

Prezentacja dystrybuowana jest w specjalnie zaprojektowanych kartonowych etui mieszczących, oprócz płyty CD, wizytówkę firmową. Limitowana seria płyt CD posiada etui ze skóry naturalnej w kolorze czarnym z wytłoczonym logotympem. Opakowania skórzane dodatkowo mieszczą kartkę z tekstem reklamowym i podobnie jak kartonowe wizytówkę firmową.

Prezentacja wykonana została w technologii MM Flash i zapisana na płycie CD w formacie wizytówkowym. Na tej samej płycie dostępna jest również wersja angielska przeznaczona dla kontrahentów zagranicznych.

szukaj w serwisie

Szukaj w serwisie

szukaj

Najczęsciej odwiedzane działy

Abacus Internet Solutions sp.j., ul. Kraśnięta 83, 80-177 Gdańsk

NIP 9570871618, Regon 192988608, KRS 0000167363 prowadzony przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS

e-mail: info@abacus.pl |  tel.: +48 58 348 92 67, fax. +48 58 732 22 61, infolinia: 801 081 810 (pn. - pt. w godz. 9:30 - 17:30)