SKOK-i Stefczyka SKOK im. F.Stefczyka

Dla największych w Polsce Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych im. F.Stefczyka, wykonaliśmy prezentację multimedialną. Polskie SKOK-i skupiającą wokół siebie ponad 1800 oddziałów i ponad milion członków.

W prezentacji staraliśmy się nawiązać do wieloletniej tradycji tego typu organizacji w Polsce i na świecie. Za podstawowy cel postawiono zaprezentowanie firmy i przedstawienie znacznej ilości informacji w możliwie krótkim czasie. Z tego powodu prezentacja ma charakter informacyjny i zawiera stosunkowo mało animacji. Informacje prezentowane przy zastosowaniu tekstów są czytane przez lektora a dopełnienie stanowi stonowany podkład muzyczny.

Prezentacja dystrybuowana jest w specjalnie zaprojektowanych kartonowych etui mieszczących, oprócz płyty CD, wizytówkę firmową. Limitowana seria płyt CD posiada etui ze skóry naturalnej w kolorze czarnym z wytłoczonym logotympem. Opakowania skórzane dodatkowo mieszczą kartkę z tekstem reklamowym i podobnie jak kartonowe wizytówkę firmową.

Prezentacja wykonana została w technologii MM Flash i zapisana na płycie CD w formacie wizytówkowym. Na tej samej płycie dostępna jest również wersja angielska przeznaczona dla kontrahentów zagranicznych.

 

Online:

SKOK im. F.Stefczyka 
Dla największych w Polsce Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych im. F.Stefczyka, wykonaliśmy prezentację multimedialną. Polskie SKOK-i skupiającą wokół siebie ponad 1800 oddziałów i ponad milion członków. W prezentacji staraliśmy się nawiązać do wieloletniej tradycji tego typu organizacji w Polsce i na świecie. Za podstawowy cel postawiono zaprezentowanie firmy i przedstawienie znacznej ilości informacji w możliwie krótkim czasie. Z tego powodu prezentacja ma charakter informacyjny i zawiera stosunkowo mało animacji. Informacje prezentowane przy zastosowaniu tekstów są czytane przez lektora a dopełnienie stanowi stonowany podkład muzyczny. Prezentacja dystrybuowana jest w specjalnie zaprojektowanych kartonowych etui mieszczących, oprócz płyty CD, wizytówkę firmową. Limitowana seria płyt CD posiada etui ze skóry naturalnej w kolorze czarnym z wytłoczonym logotympem. Opakowania skórzane dodatkowo mieszczą kartkę z tekstem reklamowym i podobnie jak kartonowe wizytówkę firmową. Prezentacja wykonana została w technologii MM Flash i zapisana na płycie CD w formacie wizytówkowym. Na tej samej płycie dostępna jest również wersja angielska przeznaczona dla kontrahentów zagranicznych.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2021

abacus.pl