O firmie

Działamy w branży IT od końca ubiegłego tysiąclecia. Przez ten czas nastąpiło wiele zmian. Bogactwo możliwości jakie dają nowoczesne technologie motywuje nas do ciągłego doskonalenia i bycia na bieżąco z nowościami.

Początek działalności

Początki działalności naszej firmy sięgają roku 1997. Rozpoczęliśmy działalność pod koniec lat dziewięćdziesiątych, czyli w czasach, gdy internet i zaawansowane technologie informatyczne wkraczały dopiero w obszary biznesu.

Widząc niesamowity potencjał tej dziedziny, uczyliśmy się i rozwijaliśmy się razem z nią. Obecność od tak długiego czasu na rynku, daje nam możliwość obserwacji i wyciągania wniosków z zachodzących zmian.

Działalność internetowa

Zaczynaliśmy od realizacji serwisów www i tworzenia interaktywnych aplikacji internetowych. Zajmowaliśmy się wdrożeniami CMS. Projektowaliśmy coraz więcej witryn firmowych. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, od roku 2003, nasza oferta poszerzyła się o pozycjonowanie witryn w wyszukiwarkach.

Specjalizacja SEO

Opierając się o autorskie rozwiązania i rozbudowane zaplecze techniczne, wdrażając nowe techniki wraz z rozwojem skryptów wyszukiwarek, uzyskiwaliśmy dla naszych Klientów długotrwałe efekty. Odnoszone przez nas sukcesy w dziedzinie SEO doprowadziły w latach 2006 - 2009 do specjalizacji w zakresie pozycjonowania witryn www w organicznych wynikach wyszukiwarek.

Optymalizacja i rozbudowa www

Wieloletnia współpraca z Klientami zaowocowała wypracowaniem skutecznych metod optymalizacji stron, z uwzględnieniem dopasowywania serwisów do wymagań urządzeń mobilnych. W ciągu lat - podążając za potrzebami naszych Klientów - poszerzyliśmy spektrum naszej działalności o rozbudowę funkcjonalności witryn internetowych oraz aplikacji desktopowych a także ich integrację.

E-commerce

W odpowiedzi na rozwój handlu w internecie, w ofercie naszej firmy znalazła się kompleksowa obsługa e-commerce wraz z przeprowadzaniem wszystkich koniecznych integracji.

Materiały graficzne

Materiały w wersji do druku dostępne są w dziale materiały graficzne.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2023

abacus.pl